Portbet Tavla ile Kazanmak Kolay

Canlı bet işletmesi Portbet, 2016 senesinde ilk kez müşteri kabul etmeye başladı. Firmanın oyun menüsü son derece geniş. Portbet tavla heyecanını sonuna kadar çıkarmak mümkün. İki kişinin katılımı ile oynanan bu oyun sayesinde güzel vakit geçirebilir ve para kazanabilirsiniz.

 

Portbet Tavla Kuralları Nedir?

 

Tavla en çok oynanan ve oldukça kolay olan oyunların başında gelir. İki kişi söz konusudur. Katılımcı sayısı bununla sınırlanmıştır. Firmanın resmi alanından erişim sonrasında ilk olarak zar atılır. En yüksek olanı atan başlar. Amaç ise pulların toplanmasıdır. Hem sizin hem de rakibinizin pulları mevcuttur. Zar atarak bunları ilerletin. Kendi alanınıza bunları çekin. Daha sonra yine zar yardımı ile toplayın. Bunu ilk olarak yapan kişi oyunun kazanını olur. Tavlanın gerçek oyun kuralları üzerinden tercih edildiğini hemen ifade edelim. Bunun yanı sıra bağlantı sorunu yaşanmaz.

 

Portbet Tavla Erişimi Nasıl Olur?

 

Portbet giriş sürecini başarılı bir biçimde tamamlayın. Daha sonra oyunun olduğu üst menüye gelin. Bir kere tavla yazan yere basın. Ardından açılacak pencere üzerinden masa  seçin. Giriş işlemini yaparken hesabınızda belli miktarda bir paranın olması çok önemlidir. Hem yerli hem de yabancı katılımcılar mevcuttur.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Portbet Tavla ile Kazanmak Kolay

Tanıtım

10/11/2020 | Yorum Yok | 14 | sercan5252